Pony školka

v Montessori stylu

Pátky 15:00 – 17:00
Cena: 200,- Kč za návštěvu / 800,- Kč za měsíc / 2.000,- Kč na trimestr (duben-červen)

Věk dětí: 2-7 let
Počet dětí: 2-10
Délka lekce: 120min
Děti mohou zůstat ve dvoře až do 19:00 a buď si hrát s ostatními nebo se dle chuti a schopností zapojit se staršími do aktuálních činností (vozí seno, sbírají bobky ve výběhu, míchají poníkům večeři, zametají, mažou „cajky“ na koně apod.)

Náplň lekcí: Dětem představíme různé aktivity, některé na ponících, některé vedle nich, jiné bez nich. Do čeho přesně se pustí záleží do značné míry na nich. My jsme tu jako pomocníci, kteří ukáží, co se vlastně dá všechno podniknout a pomáhame s tím, co zatím děti nedokáží sami. A také samozřejmě dohlížíme na bezpečnost. 🙂 Děti se mohou učit jezdit, objevovat svou rovnováhu a dle schopností se učit základy ovládání poníka. Zjišťují, jak se o poníka postarat a vyčistit ho a jak ho vést na vodítku. Poznávají svět kolem koní, získávají různé, věku úměrné vědomosti o koních a přírodě obecně. To vše pomocí her a zajímavých aktivit, které si sami vybírají.
Teorie i výuka jízdy je přizpůsobena nejmenším dětem, učíme se zábavnou formou, stavíme na metodice Kali Kiger a francouzského systému Galops® obohacených o naše vlastní zkušenosti a nápady.

Je u nás k sehnání i učebnice Galop Pony pro nejmenší děti a jejich rodiče! Věkově zhruba od školky po první stupeň ZŠ.

Máme volná místa, můžete se hlásit e-mailem dvur@hurecko.cz nebo Hance na tel.: 775 979 006.

Přejít nahoru